Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області



   




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Вчитель інфо Національна гаряча лінія

Наші досягнення

 

 

 

Вчимося ґрунтовно,

обмінюємося досвідом,

отримуємо фахову,

професійну інформацію

 

 

 

Навчаль-

ний рік

Вид заходу, тема виступу

Місце проведення, для якої категорії працівників проводиться

П.І.Б. працівника, який виступав, посада

 

2008

Засідання районного МО «Робота з хором учнів та вчителів»

Новомосковський районний відділ освіти.

Вчителі музики Ново московського району, керівник МО

Шрам Леонід Володимирович, вчитель музики

Підсумки роботи районного МО вчителів біології та завдання на новий навчальний рік

Новомосковський районний відділ освіти.

Вчителі біології Ново московського району

Яланська Євгенія Максимівна, вчитель біології

Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщи-ни-2008», «Досвід роботи навчально-виховного закладу в період модернізації сільської школи»

Знаменівська ЗОШ №1.

Науковці, представники обласних відділів освіти та інститутів підвищення кваліфікації з Дніпропетровської, Черкаської, Одеської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, методисти районного відділу освіти, представники райдержадміністраціїдиректори шкіл

Лядська Раїса Іванівна, директор школи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Практичний семінар сільських директорів шкіл Дніпропетровської області, членів професійного клубу, на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петро-павлівської райдерж-адміністрації Дніпро-петровської області

Наукові працівники ДОІППО, директори шкіл

Лядська Раїса Іванівна,

директор школи

(обмін досвідом)

Засідання районного МО «Правова освіта як засіб формування і розвитку соціально-зрілої особистості із усвідомленою громадською позицією»

Новомосковський районий відділ освіти

Вчителі історії та правознавства Ново московського району

Рожкова Надія Петрівна, вчитель історії та правознавства

Участь в обласному ярмарку «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2008».

 

Для педагогічних працівників

 

 

 

Лядська Р.І./ Малохатько О.І., Шрам Л.В.

Маміна Л.І., Бондаренко В.С.

Копєйко В.В. /

Участь в обласному огляді-конкурсі «Кращий сільський загально-освітній навчальний заклад, 2008».

Педагогічним колективом створено проект «Школа громадянського становлення», в який ввійшли розробки уроків, виховних заходів, завдання для тематичної перевірки, роботи піонерської організації «АРГО», річний та перспективний плани роботи школи,

відгуки у періодичній пресі про діяльність навчального закладу, додаток «Будні наповнені радістю»

ДОІППО.

 Для сільських шкіл Дніпропетровської області  /переможець ІІ етапу конкурсу/

 

 

 

 

 

Педагогічні працівники

 

Моніторингове дослідження якості підручників. / Історія стародавнього світу, російська мова, 6 клас; біологія, 7 клас/

Мар’янівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

Рожкова Н.П., Копєйко В.В., Сахненко І.І.

 

Засідання районного МО

«Робота з хором учнів та вчителів»

Вчителі музики Ново московського району, керівник МО

Шрам Леонід Володимирович, вчитель музики

Підсумки роботи районного МО вчителів біології та завдання на новий навчальний рік

Вчителі біології Ново московського району

Яланська Євгенія Максимівна, вчитель біології

Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщи-ни-2008» (практична частина на базі Знаменівської ЗОШ №1)

«Досвід роботи навчально-виховного закладу в період модернізації сільської школи»

Науковці, представники обласних відділів освіти та інститутів підвищення кваліфікації з Дніпропетровської, Черкаської, Одеської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, методисти районного відділу освіти, представники райдерж-адміністрації, директори шкіл

Лядська Раїса Іванівна, директор школи

2009

Засідання районного МО «Правова освіта як засіб формування і розвитку соціально-зрілої особис-тості із усвідомленою громадською позицією»

Вчителі історії та правознавства Ново московського району

Рожкова Надія Петрівна, вчитель історії та правознавства

Захист проекту школи майбутнього «Модель випускника школи – громадянина України

ДОІППО. Директори шкіл Дніпро-петровської області, наукові працівники

Лядська Раїса Іванівна, директор школи

Моніторингове дослідження рівня підготовки до ЗНО-2010 з української мови за програмою «Інтер Тест»

Мар’янівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

Малохатько Ольга Іванівна, вчитель української мови та літератури

Пілотне моніторингове дослідження

/ Інформатика. 9 клас/

 

 

Обласний семінар-практикум «Призначення сучасних суспільство-знавчих дисциплін» (обговорення проблем сучасного українського підручника з історії України за круглим столом «Підручник історії: яким йому бути?»)

Викладачі ДОІППО, кандидати історичних наук, вчителі історії та старші викладачі, гімназій, загально-освітніх шкіл, доценти кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ЗОІППО», ТОКІППО

Рожкова Надія Петрівна, вчитель історії та правознавства

 

 

 

 

 

 

 

Засідання районного МО «Викладання правознавства в умовах профільного навчання»

Методист райво, вчителі історії та правознавства Ново московського району

2010

Захист проекту школи майбутнього «Модель випускника школи – громадянина України

Директори шкіл Дніпропетровської області, наукові працівники ДОІППО

Лядська Раїса Іванівна, директор школи

Семінар інспекторів з охорони дитинства

«Робота з дітьми пільгових категорій»

Новомосковський районний відділ освіти.

Інспектори з охорони дитинства,заступники директорів з ВР

Косенко Любов Федорівна, педагог-організатор, інспектор з охорони дитинства

Районний семінар вчителів музики «Використання інно-ваційних технологій при викладанні музичного мистецтва в школі» 

Мар’янівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів.

Вчителі музики

 

Шрам Леонід Володимирович, вчитель музики

Районний семінар вчителів української словесності

Мар’янівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів.

Вчителі української мови та літератури, професор ДНУ, фахівець з питань української філології, автор наукових праць      В.О. Горпинич

 

Зустріч з учасниками Великої Вітчизняної війни «Не маємо права забути!»

Єськін П. І., голова районної ради партизанів та підпільників,

Костюк А. І., підпільник м. Києва, Шульга І. А., голова районної ради ветеранів Запара В.В. та ветерани Великої Вітчизняної війни села Мар’янівки, учні, вчителі, голова сільської ради

 

2010

Моніторингове дослідження стану інклюзивної освіти

Мар’янівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Адміністрація школи

Моніторингове дослідження «Рівень рухової активності учнів»

Мар’янівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Адміністрація школи

Впровадження державно-громадського управління школою / батьківські збори/

 

Мар’янівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів.

Голова Новомосковської райдержадміністрації

та районної ради,  начальник райво, голова сільської ради , директори ТОВ, керівники місцевих державних установ, батьки, педагогічний колектив.

Адміністрація школи

Зустріч з керівниками Інтершколи

Мар’янівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів.

Вчителі інформатики Новомосковсського району

Директор Інтершколи

 

Захист проекту школи майбутнього «Модель випускника школи – громадянина України

 

Заступники директорів шкіл з НВР Дніпропетровської області, наукові працівники ДОІППО

Малохатько Ольга Іванівна, заступник директора з НВР

Семінар заступників з НВР «Атестація педагогічних працівників»

Методисти райво, заступники з НВР шкіл Новомосковського району

 

 

 

 

 

Семінар інспекторів з охорони дитинства

«Робота з дітьми пільгових категорій»

Методисти райво, інспектори з охорони дитинства, заступники директорів з ВР шкіл Новомосковського району

Косенко Любов Федорівна, педагог-організатор, інспектор з охорони дитинства

         

 

 

 

 

 

Вершину здолає той,

хто йде дорогою знань

 

 

 

Навчаль-ні роки

Назва конкурсу,

олімпіади, турніру,

секції МАН

На якому рівні про-водився

Прізвище та ім’я учня (учениці)

клас

місце

Прізвище та ініціали педагога, який підготував

2007-

2008

 

Олімпіада з правознавства

районний

Барасій Аліна

9

І

Рожкова Н.П.

Олімпіада з російської мови та літератури

районний

Підгайна Ганна

9

ІІІ

Копєйко В.В.

Олімпіада з історії України

районний

Тарасенко Антон

8

ІІІ

Рожкова Н.П.

Конкурс «Юний віртуоз»

обласний

Лабунська Марія

9

ІІІ

Шрам Л.В.

Конкурс лідерів дитячих організація та конкурс читців в номінації «Проза»

районний

Педос Мирослава

9

І

Косенко Л.Ф.

Конкурс «Найкращий читач України-2008»

районний

Петров Євген

6

диплом

Ковальчук С.А.

Конкурс «Бюджет очима дітей» в номінації «Література»

районний

Барасій Аліна

9

ІІ

Малохатько О.І.

Конкурс  образотворчого мистецтва «Безсмертний подвиг українського народу в Великій Вітчизняній війні»

районний

Цуканов Віталій

8

ІІ

Копєйко В.В.

Член районної збірної баскетбольної команди

обласний

Мосієнко Євгенія

9

диплом

Комлик В.М.

конкурс дитячої творчості «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

районний обласний

Головач Надія

8

І

І

Сатілова С.А.

Всеукраїнський конкурс захисту творчих робіт в рамках обласної Програми «Створення єдиного освітнього інформаційного простору»

районний

Чорна Юлія

10

ІІІ

Зайченко С.А.

 конкурс-огляд екологічних бригад «Якщо в душі любов радіє, тоді народжуються мрії»

районний

Екологічна бригада «Друзі природи»

10-11

ІІ

Шрам Л.В., Косенко Л.Ф.

Зональні змаганнях з футболу

 

районний

Спортивна команда

4,5

І

Комлик В.М.

Зональні змаганнях з баскетболу

районний

9,10

ІІІ

Комлик В.М.

VI  фестиваль родинної творчості «Оберіг-2008»

районний

Сімейний колектив

 

 

Дипло-

манти

Зайченко С.А., вчитель фізики;

Зайченко А., учениця 4 класу

2008-

2009

Олімпіади з правознавства

районний

Басан Маргарита

9

ІІІ

Рожкова Н.П.

Барасій Аліна

10

ІІ

Конкурс «Олімпійський рух: історія та сьогодення» / в номінації «Література»

районний

Кочмарська Юлія

9

ІІІ

Щербина Л.М.

Конкурс «Олімпійський рух: історія та сьогодення» / в номінації «За здоровий спосіб життя»

районний

Барасій Аліна

10

ІІІ

Комлик В.М.

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

районний

Барасій Аліна

10

ІІІ

Малохатько О.І.

Конкурс читців «Дивоцвіт» / в номінації «Проза»

районний

Педос Мирослава

10

І

Косенко Л.Ф.

Конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої»/ в номінації «Література»

районний

обласний

Малохатько Олексій

5

І

І

Щербина Л.М.

Конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої»/ в номінації «Образотворче мистецтво»

районний

Цуканов Віталій

9

ІІ

Копєйко В.В.

Конкурс-захист творчих робіт гуртківців ІКТ «Інтершкола» «Моя перша книга 2009» в рамках обласної програми  «Створення Єдиного освітнього інформаційного простору»

районний

обласний

Барасій Аліна

10

ІІ

І

Зайченко С.А.

Конкурс в м.Коблево /в номінації «Краще оформлення презентації «Придивляюся… Вкраїна ХХ століття і не рік, а криваве клеймо 33».

Всеукраї

нський

Барасій Аліна

10

лауреат

Зайченко С.А.

Конкурс «Містер року – 2009»

районний

Цуканов Віталій

9

«Містер        Діамант»

Косенко Л.Ф.

Огляд-конкурс екологічних бригад «Придніпров’я рідне процвітає житом і в краю батьківськім радісно нам жити»

районний

Екологічна бригада «Друзі природи»

 

ІІ

Шрам Л.В.

Косенко Л.Ф.

Конкурс «Зірки Присамар’я»

районний

Колектив «Добрий настрій»

 

І

Зайченко С.А.

Конкурс-огляд художньої самодіяльності

районний

Вокальний ансамбль «Дівчата»;

Шепель Т.

 

 

2

диплом

райіво

 

диплом

райво

Шрам Л.В.

2009-

2010

Олімпіада з правознавства

районний

обласний

Педос Мирослава

11

І

-

Рожкова Н.П.

районний

Переверзова Юлія

10

ІІІ

Олімпіада з економіки

районний

Барасій Аліна

11

І

Козак І.В.

Олімпіада з української мови та літератури

районний

Барасій Аліна

11

ІІІ

Малохатько О.І.

районний

Долженкова Катерина

9

ІІІ

Щербина Л.М.

Конкурс художньої самодіяльності

районний

Вокальний ансамбль «Дівчата»,

 

ІІІ

Шрам Л.В.

Конкурс «Популярна астрономія»

районний

Зайченко Анна

6

диплом

Зайченко С.А.

Конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій «Мікроша» / в номінації «Офіс»

обласний

Воробйов Олександр,

Головач Надія,

Чераньов Роман

10

 

10

11

учасники

Зайченко С.А.

Регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

районний

Табашнюк Анна

4

ІІ

Маміна Л.І.

Конкурс читців «Дивоцвіт» / в номінації «Поезія»/

районний

Голощапова Олена

9

І

Косенко Л.Ф.

Конкурс читців «Дивоцвіт» / в номінації «Проза»/

районний

Педос Мирослава

10

І

Змагання з настільного тенісу

районний

Спортивна команда

9-11

ІІІ

Комлик В.М.

Турнір присвяченому 65-річчю Великої Перемоги

районний

Спортивна команда

9-11

ІІІ

Комлик В.М.

2010-

2011

Олімпіада з правознавства

районний

Петров Євген

9

ІІ

Рожкова Н.П.

Олімпіада з географії

районний

Малохатько Олексій

7

ІІІ

Козак І.В.

Олімпіада з економіки

районний

Воробйов Олександр

11

ІІІ

Конкурс «Мій рідний край»/ в номінації «Образотворче мистецтво»

районний

Мороз Альона

11

ІІ

Копєйко В.В.

Конкурс «Олімпійський рух…/ в номінації «Образотворче мистецтво»

районний

Мороз Альона

11

ІІІ

Копєйко В.В.

Конкурс «Олімпійський рух…/ в номінації «Літературні твори»

районний

Долженкова Катерина

9

І

Щербина Л.М.

Конкурс «Комсомольська юність моєї родини»

обласний

Бондаренко Інна

10

подяка

Бондаренко В.С.

Конкурс читців/в номінації «Проза»/

районний

Цуканов Віталій

11

ІІ

Косенко Л.Ф.

Конкурс читців/в номінації «Поезія»/

районний

Зайченко Анна

7

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1
2