Мар’янівська філія комунального закладу “Миколаївський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад) ” Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
Національна гаряча лінія

Стартувала щорічна акція "16 днів проти насильства"

Nov 25, 2020
25 листопада 2020 року у школі стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства». Під час проведення акції приділялася увага питанням домашнього насильства, проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.

Було проведено заняття з елементами тренінгу  на тему: «  Що таке насильство та як себе захистити ?», «Попередження насильства та булінгу в школі» для учнів 3- 4 класу, «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» серед учнів 9-го класу, «Кібербулінг. Правила роботи в мережі інтернет» для учнів 5-8 класів.

Заняття з елементами тренінгу для учнів 1 класу « Всі ми такі різні», на якому познайомилися з поняттям «толерантність», визначили риси характеру толерантної людини, розвивали терпимість до відмінностей між людьми. Діти мали можливість переглянути соціальні відеоролики «Говори проти насильства», «Викресли булінг –обирай блогінг», « Друзів не обирають по одягу», отримати пам’ятку «Школа – простір без насильства».

Була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насильства. Ми прагнули донести до дитини розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати “Ні!” насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.