Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Герої не вмирають

22.02.2016
!9 лютого в Мар"янівській школі пройшов тематичний урок "Герої не вмирають",присвячений вшануванню подвигів героїв Небесної Сотні - людей, які віддали свої життя за свободу під час Революції Гідності

 Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Захід розпочався виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання.

 

Ми повинні  завжди пам’ятати про мужність учасників Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави. Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, усіх, хто загинув захищаючи рідну землю від агресора.

Вшануймо героїзм наших захисників, і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають наше майбутнє – майбутнє молодого підростаючого покоління.