Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

День в історії. День пам"яті жертв Голокосту.

27.01.2017
Зникають покоління, які пережили страхіття масових знищень, жахливу трагедію людства - Голокост.

Поволі відходить страх… Пам’ять поступово заспокоюється… Натомість виникає переживання, що невдовзі все це стане «історією», тобто перестане бути безпрецедентним актом знищення мільйонів невинних людей. Молодь – повинна знати, пам’ятати ці страшні сторінки історії людства, нашої історії. Ми маємо зробити все, щоб Катастрофа не була забута, адже віра, історія, лихоліття, відродження ідуть поруч і створюють єдину картину життя…

Згідно рішень Стокгольмської конференції з 2000 року всі країни Європи, в тому числі і Україна, які підписали Стокгольмську декларацію, 27 січня відзначають Міжнародний день памяті жертв Голокосту. 

Що ж таке Голокост? Що означає цей термін? Яка історія походження цього поняття? Саме про це йшлося на єдиному уроці патріотизму, що відбувся 27 січня в нашій школі. учні 10-11 класу приготували  для перегляду презентації про концтабои Освенцім. Собібор. Бухенвальд, Маутгаузен. про символ Голокосту в Україні - Бабин Яр.

Хочеться дочекатися того моменту, коли у світі зникнуть всі націоналістичні настрої, коли всі усвідомлять, що патріотизм - це не тільки любов до себе, це ще й повага до інших.