Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Збройні сили України — Слава, гордість, міць країни!

06.12.2019
6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців - День Збройних Сил України.

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Дорогі наші чоловіки!
Сміливі і мужні!
Сильні і спритні!
Розумні і кмітливі!
Ніжні і добрі!
Люблячі і турботливі!
Сьогодні для вас – лиш найтепліші слова!

Хай назавжди поселяться в наших сім’ях Любов, Повага, Статок.. Щастя Вам усім.
Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може

Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї України, стояти на сторожі її інтересів.
З нагоди Дня Збройних сил України в школі відбулося свято  на якому звучали вітальні промови, пісні. Учні переглянули відеофільми про українську армію,її могутню сучасну зброю, хоробрість і відвагу захисників землі рідної.