Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області

Твоє здоров'я в твоїх руках

07.04.2021
7 квітня – Всесвітній день здоров’я. Мати гарне здоров’я — так круто! У закладі, з метою виховання ціннісного ставлення до здоров’я, сприяння усвідомлення здобувачами освіти необхідності ведення здорового способу життя, прищеплення інтересу до занять фізичною культурою і спортом постійно проводиться достатня робота

Наші досягнення:

у фінальніих змагання з баскетболу, 3х3, серед збірних команд закладів освіти Губиниської селищної ради” збірна команда дівчат у складі Токаренко Карини, Бичкової Катерина, Ткаченко Анастасії посіла  І місце, а збірна команда хлопців у складі Жмуда Олександра, Рожка Віталія, Косяка Олександра, Гадіцького Андрія – ІІ місце; 14 березня 2021 року в м. Запоріжжі  у відкритому турнірі з карате, Слівченко В., 8 клас, посіла І місце, Зайченко Б., 5 клас – ІІ місце, Замкова К., Ченгар А., 5 клас – ІІІ місце. 20 березня 2021 року у внутрішньоклубному турнірі з карате клубу “Русичі”, м. Новомосковськ Єрмаков Є., 4 клас,  Замкова К., Ченгар А. , 5 клас, посіли І місця, Буров В., 7 клас – ІІ місце, Хижняк М., 5 клас – ІІІ місце. 21 березня 2021 року у м.Дніпро Слівченко В.,   8 клас, Зайченко Б., Мизовець Д., 5 клас посіли І місця, Замкова К., 5 клас –  ІІ місце. 27 березня 2021 року на чемпіонаті України в м.Дніпро Слівченко В., зайняла ІІІ місце та стала призером України; команда “Багіра” у складі Слівченко В., Кривошеї Д, Рожко А., Нікіфорової А., 8 клас, Бичкової К., 9 клас,  Локоть М., Скріннік А., 6 клас, Замкової К., Царьової П., 5 клас, Бурової А., Артьомової М., 2 клас прийняла участь в онлайн Чемпіонаті з черлідингу серед здобувачів освіти освітніх закладів Дніпропетровської області .