Підручники для школи

Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області   


Новости

Новости: 705
20.11.2020

16 ЛИСТОПАДА–МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданн, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.
12.11.2020

13 листопада -ДЕНЬ ДОБРОТИ

Доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай.
06.11.2020

День української писемності та мови

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
16.10.2020

Здорове харчування

16.10.2020 року – Всесвітній день здорового харчування. У закладі освіти проведені інформаційні хвилини щодо здoрoвoгo харчування.
05.10.2020

ПРО КОРОНАВІРУС

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус, як зменшити шанси інфікування для дітей.
25.09.2020

СТОП булінг

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.
23.09.2020

Над селом моїм рідним вдаль летять журавлі...

Сьогодні знамений день в історії села Мар"янівки. Саме 23 вересня 1943 року , в часи Другої світової війни, рівно 77 років тому, наше село було визволене від нацистських загарбнків. Сьогодні ми величаємо героїв, які подарували нам радість Перемоги та вшановуємо пам"ять тих, хто заради визволення нашого села віддав своє життя...
22.09.2020

Булінг: як діяти батькам і дітям

Нещодавно розпочався новий навчальний рік, однак далеко не всі школярі радіють із цього приводу. Причина – страх знову опинитися в епіцентрі знущань однокласників. Проблему цькування серед підлітків важко назвати новою. За даними Дитячого фонду ООН, упродовж минулого року 67% дітей зіткнулися з випадками булінгу. При цьому великий відсоток українських школярів вважають себе жертвами насилля з боку однолітків.
21.09.2020

Ми за мир!

Складові миру можна позначити кількома фразами: блакитне небо над головою, яскраве, не затуманене сонце, чисті, не затьмарені поганими помислами душі. МИР — таке коротеньке слово, а як багато воно в себе вміщує! Здобувачами освііти закладу було організовано флешмоб «Я віддаю свій голос за мир». Учні мали змогу виготовити долоньки, написати побажання миру, добра та щастя.
18.09.2020

"Увага! Діти на дорозі".

Кожного року у вересні проходять профілактичні заходи під назвою"Увага! Діти на дорозі". Головною метою є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах.