Мар'янівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області філія Комунального закладу освіти "Миколаївське навчально-виховне об'єднання "закл   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Батьківські збори "Як попередити загрозу та зробити роботу дітей в Інтернеті корисною

Mar 15, 2017
Сьогодні інформаційні технології стали невід"ємною частиною сучасного світу.

Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп"ютер є не  тільки засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості, але й розвагою.  Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі. дитині потрібно вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі.

Паніка навколо небезпечних ігор у соцмережах, де підлітків штовхають до самогубства, як, наприклад у грі "Синій кит" наростає з кожним днем. Ось про це і йшлося на батьківських зборах.  Батькам розповіли в чому заключається суть гри, продемонстрували відеоролики та  презентаці на цю тему.  Наголосили на  тому, що батькам потрібно навчати своїх дітей критично мислити, приймати самостійні рішення., приділяти більше уваги дітям, розмовляти з ними на теми, які цікавлять їх. Також були надані поради як поводити себе батькам та як говорити про цю гру з дітьми.