Мар’янівська філія комунального закладу “Миколаївський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад) ” Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
Національна гаряча лінія

Єдиний день цивільного захисту

Apr 20, 2018
Усім відомо, що життя – найбільша цінність, якою володіє людина. Щоб його зберегти, потрібно не лише дбати про власне здоров’я, а також володіти певними навичками поведінки під час надзвичайних ситуацій.

З метою їх набуття у школі, 20 квітня відбувся день цивільного захисту. Учні, учителі, працівники школи взяли участь у проведеній тренувальній евакуації під час надзвичайної ситуації. Евакуація учасників навчально-виховного процесу з приміщення школи після отримання тривожного сигналу пройшла злагоджено та організовано.

Для  школярів організували цікаву програму спортивних конкурсів та розваг.

Класоводи та класні керівники в доступній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, поведінки на водоймах та під час подорожей до лісу.

По  класах проведені виховні години, відкриті уроки, бесіди з проведенням тестових завдань з перевірки умінь і навичок учнів за програмо  ЦЗ.

Протягом дня учні мали можливість переглянути виставку плакатів, дитячих малюнків на тему безпеки життєдіяльності.

ФОТОЗВІТ