Мар'янівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області філія Комунального закладу освіти "Миколаївське навчально-виховне об'єднання "закл   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

6 грудня -День Збройних Сил України

Dec 7, 2018
Щороку, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних Сил України. Це свято було запроваджене у 1993 році постановою Верховної Ради, адже саме 6 грудня 1991 року був прийнятий закон "Про Збройні Сили України", що вважається офіційною датою створення армії незалежної України.

 

      На сьогоднішній день Україна створює мобільну, боєздатну армію, яка боронить свою незалежність на Сході України із залученням різних видів озброєння та техніки, допомагає цивільному населенню на окупованих територіях. В цих складних умовах проявилися найкращі риси Збройних Сил України.

     З нагоди цієї дати у школі проведено загальношкільну лінійку «На варті нашої безпеки» відбулася патріотична година "Професія захищати Вітчизну", на якій розповідалося  про історію виникнення  і сьогодення української армії.  

     Про військовий обов`язок захищати Вітчизну розповів В.М. Комлик - вчитель предмету "Захист Вітчизни".   Він  відповів на численні запитання  старшокласників.

    Школярі мали можливість ознайомитися з викладкою літератури "Ім`я величне - захисник Вітчизни",  де були представлені документальні та художні твори, матеріали з періодичних видань про історію і сьогодення Збройних Сил України.

       Хлопці та дівчата 5-11 класів показали свою майстерність у змаганнях з волейболу

ФОТОЗВІТ