Мар’янівська філія комунального закладу “Миколаївський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад) ” Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
Національна гаряча лінія

"Не стече сльозою горе людське"

Nov 27, 2020
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій  річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в  навчальному закладі пройшло ряд заходів.

Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу», "І плакала свіча в скорботі", "Пам"яті людської міст". В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й». Ці заходи стали екскурсом в історію на яких діти дізналися про трагічне минуле свого народу. На них класні керівники використовували фотоматеріали про Україну 1932-1933 років, фотографії людей, яким вдалося вижити в ті трагічні часи, репортажі з життя селянства. Все це викликало у сучасної молоді багато роздумів: про життя, про країну, про минуле, сьогодення і майбутнє.

Головне, що усвідомили діти: Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю…