Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

До уваги батьків та учнів!

30.01.2012
З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій, дирекція школи та класний керівник просять вас ознайомитись з правилами техніки безпеки під час додаткових зимових канікул, з обов’язковим їх дотриманням.

УВАГА!!!
 
      Шановні батьки, якщо ваша дитина залишається без нагляду дорослих вдома протягом певного часу, не забувайте нагадувати щодня дітям про безпечну поведінку вдома:
-     про правила користування побутовим газом та газовою плитою, т.б. обов’язково перекривати вентиль подачі газу на основній трубі газопостачання, не залишати вогонь без нагляду, як діяти у разі виявлення запаху газу;
-     повторіть з ними техніку безпеки при користуванні електроприладами;
-     забороніть відчиняти двері незнайомцям.
      Переконайтеся у справності розеток та електроприладів, якими користується дитина. Доручіть дитині виконання справ по домашньому господарству, щоб діти якомога менше знаходилися біля телевізорів та комп’ютерів.
     Якщо у вас є надійні сусіди, які зможуть проконтролювати вашу дитину в певний час доби, скористайтеся цією можливістю, попросіть зайти до дитини і переконатися, що з нею все гаразд. Частіше телефонуйте протягом дня, а на обідню перерву знайдіть можливість приїхати додому.
     Не дозволяйте дітям ходити до річки на лід, оскільки нестабільні погодні умови сьогодення не забепечують достатню міцність льоду.
     Не допускайте перебування своїх дітей на вулиці, якщо температура повітря нижче -20 градусів.
     Пильнуйте та контролюйте своїх дітей за будь-яких обставин, щоб уникнути прикрих неприємностей. Цінуйте і бережіть своє життя та життя своїх дітей.