ВУЗ ШАГ

Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області   
lorem

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

"Країв прекрасних і трудящих в житті немало знаю я, та серед них ти все ж найкраща, Дніпропетровщино моя!"

28.02.2013
Під такою назвою пройшов єдиний урок, присвячений 81-й річниці створення Дніпропетровської області.

Твоя зоря в світах сія, 

Мій благодатний , славний краю,

Дніпропетровщино моя -

За тебе кращої не знаю!

Саме такими словами розпочався єдиний урок,  присвячений ознайомленню учнів з історією, культурою, мистецтвом, видатними постатями, які прославили область на всю країну та світ, а також сучасними досягненнями регіону. Мета проведення   уроку: формування поваги до історії Дніпропетровської області та України, виховання патріотизму та почуття відповідальності за долю рідного регіону, своєї держави. 

 

Вчителі та учні  з неприхованою гордістю говорили про  історію Дніпропетровщини, адже  це були по-справжньому великі роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, твердого поступу вперед, а у наші дні – утвердження нової незалежної України. Традиційно , наша область,  була й залишається провідним регіоном своєї держави, а її економічний розвиток значною мірою визначає загальну ситуацію в країні. Здобутки Дніпропетровської області з багатьох показників кращі в Україні, нині тут успішно відроджується її історичне минуле, духовне й культурне життя.

В ході уроку учні переглянули слайд-фільм "Від Дніпрогесу до космосу", читали вірші та виконували пісні поетів і композиторів Придніпров"я /"Дніпропетровщино моя!","Я тобі любов заборгував" сл. О.Тараненка, муз.П.Клименка/.