Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області   

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Безпечний Інтернет

06.02.2018
6 ЛЮТОГО У СВІТІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ ПІД ГАСЛОМ «СТВОРЮЙ, СПІЛКУЙСЯ ТА ПОВАЖАЙ: КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТОБОЮ».

Протягом останніх років слово «інтернет» щільно увійшло в наше життя. Це цікавий та захоплюючий світ, який дозволяє дізнаватись про світ багато цікавого, спілкуватись з людьми в різних кінцях світу, не виходячи з власної кімнати, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями.

День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня лютого щорічно. З метою позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради участі у заходах з відзначєння Дня безпечного Інтернету. Учні нашої школи також  долучилися до проведення цього дня.  В цей день   учні 9 класу створили буклети, де для учнів початкоаої школи розмістли поради щодо безпечного користування Інтернетом. Учні 10 класу створили презентації "Безпечний Інтернет в моему житті" та презентували їх для учнів початкової школи. Проведено  анкетуання учнів, вікторина для учнів 5-11 класів.